«
  1. Anasayfa
  2. Ekonomi
  3. Enerjide Türkiye rüzgarı esti

Enerjide Türkiye rüzgarı esti

enerjide-turkiye-ruzgari-esti.jpg

Türkiye’den en güçlü katılım bu yıl gerçekleşti…

 

Türkiye’nin önde gelen mühendislik ve teknoloji şirketlerinden YEO, rüzgar enerjisi alanındaki çözümlerini sektörün en büyük küresel buluşmasında tanıttı. Uluslararası Rüzgar Enerjisi Fuarı’nda (Wind Energy Hamburg 2022) YEO’nun RES çözümleri büyük ilgi gördü 

 

Türkiye’nin önde gelen teknoloji ve mühendislik şirketlerinden YEO, sektörün en büyük buluşmalarından olan Uluslararası Rüzgar Enerjisi Fuarı’nda (Wind Energy Hamburg 2022) yenilenebilir enerji alanındaki çözümlerini tanıttı. Fuarda YEO’nun teknoloji odaklı rüzgar enerjisi santrali (RES) çözümleri büyük ilgi gördü. 

 

Mühendislikten inşaata entegre çözüm

Odağına dekarbonizasyon, desantralizasyon ve dijitalizasyonu alarak otomasyon, elektrifikasyon ve teknoloji alanında çözümler sunan YEO, elektrik üretimi, iletim ve dağıtımından enerjinin akıllı ve verimli kullanımına kadar tüm süreçte daha temiz ve sürdürülebilir bir dünya için çalışıyor. RES alanında başarılı projelere imza atan YEO, 27-30 Eylül tarihlerinde Almanya’nın Hamburg kentinde düzenlenen Wind Energy Hamburg 2022’deki standında sektöre yönelik teknolojik çözümlerini anlattı. Küresel rüzgar enerjisi sektörünün önde gelen firmalarının, çeşitli ülkelerin enerji ve sanayi bakanları ile üst düzey kamu yetkililerinin katıldığı etkinlikte YEO, bu alandaki yenilikçi çözümlerini ziyaretçilere tanıttı. Fuarda YEO standını Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ile Sanayi ve Ticaret Bakanı Mustafa Varank da ziyaret etti.

 

YEO, rüzgar enerjisi alanında mühendislik ve tasarımdan trafo merkezi inşaatına, kontrol binasından test ve eğitime kadar tüm alanlarda faaliyet gösteriyor. 

 

Anahtar teslim kurulum

YEO, temiz ve sürdürülebilir bir dünya hedefiyle çıktığı yolda, enerji ve dijital dönüşüme yönelik tek noktadan entegre çözümler sunuyor. Özellikle yenilenebilir enerji alanında EPC olarak konumlanan YEO, uçtan uca çözümlerle anahtar teslim kurulum hizmeti veriyor. Oluşturduğu aktif global iş geliştirme ağının yanı sıra, finansal alanda yaptığı iş birlikleriyle yenilenebilir enerji alanındaki yatırımcılara; finans, proje, lisans, mühendislik, inşaat, satın alma, denetim gibi konularda kalıcı çözümler üretiyor. 

 

30 ülkede proje gerçekleştiriyor

3 kıtada 30’un üzerinde ülkede gerçekleştirdiği 200’den fazla projeyle dünyanın her noktasına enerji ve endüstriyel çözümler ulaştıran YEO, 18 yılı aşkın süredir Türkiyenin önde gelen teknoloji ve mühendislik şirketlerinden biri olarak 350’nin üzerinde çalışanıyla sektörünün liderlerinden biri. 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir Cevap Yaz

Haber TV Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *