«
  1. Anasayfa
  2. Ekonomi
  3. AgeSA'dan Her ihtimali Düşünen Yepyeni Bir Sigorta

AgeSA'dan Her ihtimali Düşünen Yepyeni Bir Sigorta

agesadan-her-ihtimali-dusunen-yepyeni-bir-sigorta.jpg

Sabancı Holding ve Ageas iştiraki olan AgeSA, “Hayatta her şey mümkünse neden hayat sigortanız da buna uyum sağlamasın” diyerek yeni ürünü “Her İhtimalin Sigortası” ile yaşamın esnekliğine uyum sağlayan bir hayat sigortası geliştirdi. Vefat ve Yaşam teminatlarına ek olarak istenilirse Maluliyet teminatını da kapsayan Her İhtimalin Sigortası ile poliçe süresi sonunda tüm primlerini eksiksiz ödeyen müşteriler Düzenli Ödeme Prim İadesi’ne hak kazanıyor.

Bireysel emeklilik ve hayat sigortası sektörünün lider kuruluşlarından AgeSA, müşteri odaklı çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Yenilikçi, esnek ve müşteri odaklı yeni ürünü Her İhtimalin Sigortası ile AgeSA; vefat, yaşam ve opsiyonel maluliyet teminatlarıyla sizi ve sevdiklerinizi güvence altına alıyor; üstelik 6 yıl ve 12 yıl opsiyonlarıyla.

Her İhtimalin Sigortası, müşterilerine diğer hayat sigortalarından farklı olarak poliçe süre sonunda herhangi bir risk gerçekleşmemişse ve primler eksiksiz yatırılmışsa “düzenli ödeme prim iadesi” fırsatı da sunuyor. 

Her İhtimalin Sigortası ile ödeme gücünüz ve süre beklentinize bağlı olarak size uyan ürünü tercih edebiliyor, ürün kapsamında sunulan: 

  • Orta veya uzun vadeli koruma opsiyonu
  • Ödenen primlerin %100’üne kadar iade alma imkanı
  • İsteğe göre standart veya geniş kapsamlı koruma 
  • Prim indirimi ve artırımı imkanı
  • Poliçeyi durdurma ve yeniden başlatma fırsatı
  • Düzenli ödeme teşviki
  • Vergi avantajı gibi birçok esnekliklerden faydalanabiliyorsunuz. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir Cevap Yaz

Haber TV Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *